<div style="display:inline;"> <img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt="" src="//googleads.g.doubleclick.net/pagead/viewthroughconversion/846389418/?guid=ON&amp;script=0"/> </div>
08 Marz

Praktyczne aspekty rozszerzania diety dziecka do 1 roku życia-warsztaty.

W dniu 08.03.2017 razem ze Szkołą Rodzenia Położna z Sercem zorganizowaliśmy warsztaty na temat żywienia niemowląt.

Panie dzielnie uczestniczyły w zajęciach, wspólnie omawialiśmy przykładowe posiłki dla dzieci. Każda z uczestniczek otrzymała materiały z przygotowanymi jadłospisami dla niemowląt w zależności od ich wieku. Wszystkie propozycje zostały dokładnie zaplanowane zgodnie ze Schematem Żywienia Niemowląt.

Jestem przekonana, że warsztaty bardzo pomogły Paniom w planowaniu posiłków, jakie produkty należy wybierać i w jakiej kolejności oraz jak to wszystko wygląda w praktyce.

Najważniejsze aspekty, na które zwracam uwagę to zachęcenie do samodzielnego przygotowywania posiłków dla maluszka i uspokojenie przyszłych mam, ponieważ nowy etap jakim jest podawanie dziecku pokarmów uzupełniających wcale nie musi być trudny, skomplikowany i wymagający czasu. Są pewne zasady, których należy przestrzegać, ale każde dziecko jest inne i rodzice obserwując swojego maluszka doskonale wiedzą, co jest dla niego najlepsze.

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ