<div style="display:inline;"> <img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt="" src="//googleads.g.doubleclick.net/pagead/viewthroughconversion/846389418/?guid=ON&amp;script=0"/> </div>

Opinie pacjentów

Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Edyta, jest bardzo dobra w tym co robi. Przepisy są bardzo dobre i szybkie w przygotowaniu. Polecam Panią Edyte z czystym sumieniem bo naprawdę warto a efekty są widoczne szybko.

Jacek

Metamorfoza Pani Ani

  • Ania (41 lat), Luboń
  • 20 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 20 lutego, 2017

Moja bohaterka Pani Ania pokazała, że niemożliwe stało się możliwe i stała się bohaterką SWOJEGO życia. Najważniejsze to silna determinacja i pozytywne myślenie, że cel zostanie osiągnięty. Dzięki diecie Pani Ani udało się schudnąć 20 kg w 5 miesięcy. Jeszcze zostało 10 kg do osiągniecia wymarzonej sylwetki, ale już teraz moja pacjentka nie może się nadziwić gdy patrzy w lustro.

Pani Ania jest przykładem na to, że z otyłością można walczyć i odnieść prawdziwy sukces. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo i szybko. Dodatkowo były kłopoty ze zdrowiem i psychiczne bariery. Razem jednak przejść łatwiej przez problemy i przy nieocenionym wsparciu rodziny udało się uzyskać fonomenalne rezultaty. Rola dietetyka jest częścią całej terapii, która dzieje się przede wszystkim w głowie pacjentki i tutaj bardzo się cieszę, że nasza współpraca tak dobrze się układa. Dieta musi być przede wszystkim zbilansowana i dopasowana indywidualnie do potrzeb pacjentki, ale także powinna być smaczna. Dla mnie wizyty z Panią Anią są przyjemnością i jej uśmiech, zmiana wizerunku i rosnąca samoocena jest najlepszym wynagrodzeniem i daje ogromną satysfakcję.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ