<div style="display:inline;"> <img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt="" src="//googleads.g.doubleclick.net/pagead/viewthroughconversion/846389418/?guid=ON&amp;script=0"/> </div>

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna w Luboniu należy do ogólnopolskiej sieci  Dobry Dietetyk, która jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. Najważniejszą cechą prowadzonego przeze mnie gabinetu jest przede wszystkim indywidualny system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Każdy pacjent otrzymuje program dietetyczny, który jest zawsze indywidualnie dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań. Podczas tworzenia planów żywienia zawsze staram się brać pod uwagę  szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, masę i skład ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty gdyż byłoby to bardzo nieprofesjonalne podejście. Aby dieta była dopasowana do pacjenta, potrzebuję czas żeby ją skomponować.

Współpraca z pacjentem polega tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej czyli nie jest powiązana z koniecznością kupowania jakichkolwiek suplementów czy innych towarów. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Współpracuję z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, co ułatwia rozwiązywanie bardziej złożonych problemów.

Jako dietetyk biorę udział w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne, dzięki czemu nieustannie zdobywam i poszerzam swoją wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Program dietetyczny, jaki otrzymuje ode mnie pacjent, jest opracowany nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także jest wydany w bardzo przyjemny, przejrzysty i ciekawy sposób.

POKAŻ