<div style="display:inline;"> <img height="1" width="1" style="border-style:none;" alt="" src="//googleads.g.doubleclick.net/pagead/viewthroughconversion/846389418/?guid=ON&amp;script=0"/> </div>

Pomagam on-line

Witaj w mojej poradni internetowej!

Poradnia dietetyczna, którą prowadzę, uzyskała specjalną akredytację Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk do prowadzenia usług dietetycznych także drogą on-line. Program żywieniowy, który trafia do Twoich rąk, przygotowywany jest indywidualnie, zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ciebie drogą elektroniczną. Jakość tego programu jest tak samo wysoka jak przy wizycie w gabinecie. Wszystkie zalecenia są dobrane tylko dla ciebie i przygotowane przeze mnie osobiście. Poradnię internetową oferuję pacjentom którzy z różnych względów nie mogą zawitać bezpośrednio do mojego gabinetu lub np. mieszkają za granicą. Oczywiście tego typu usługa nie jest w stanie zastąpić prawdziwego spotkania, jednak dokładam wszelkich możliwych starań, aby jakość takiej współpracy była równie wysoka i oczekiwania pacjenta spełnione również w takiej formie kontaktu.

 

Standard i jakość przygotowanych materiałów nie różni się niczym od tego, jak przebiega to podczas tradycyjnej wizyty w moim gabinecie. Nie wysyłam żadnych materiałów drogą internetową (wizyta pierwsza), lecz tylko i wyłącznie tradycyjną pocztą, wg standardu sieci Dobry Dietetyk.

POKAŻ